Marshmello wykonał remix Martina Garrixa! Sprawdź jak wyszło!

19 Wrz 2016

Marshmello wykonał
Ostatnio pojawia się wiele ciekawych informacji związanych z aliasem Marshmello. Nie ma się co dziwić, bo producent ten stał się przez ostatni rok niezwykle popularny, głównie za sprawą kontrowersji dotyczących osoby, która skrywa twarz w hełmie. Zaliczył on, m.in. występy na Ultra w Singapurze oraz wielu innych festiwalach EDM. “Pan pianka” ma w zanadrzu niewydany collab z polskim producentem – Sikdope’em, oraz współpracę z samym Martinem Garrixem. Co do tego drugiego – widać, że oboje bardzo się polubili, gdyż Marshmello wykonał remix jednego z utworów Holendra, który zagrał podczas imprezy w Singapurze.

Podczas wspomnianego wcześniej Ultra Singapore, Marshmello zagrał premierowo remix darmowego utworu “Oops” od Martijna, oczywiście dodając do niego swój, charakterystyczny styl i klimat.

“Siedziałem dzisiaj w hotelu, słuchając mojego dobrego przyjaciela Martina Garrixa. Zdecydowałem się zremiksować jego piosenkę, zrobiłem ją dziś dla Was, więc powiedzcie co o niej sądzicie!” – Marshmello

Jeżeli lubicie jego produkcje, to sprawdźcie koniecznie, bo naprawdę warto!

https://www.youtube.com/watch?v=hs108QLweNw

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor