Marshmello supportuje remix naszego rodaka Sikdope’a!

21 Kwi 2017

sikdope_musical_freedom
Zawsze miło słyszeć o mniejszych, czy większych sukcesach polaków, szczególnie na scenie EDM. Coraz głośniej słychać o naszych rodakach i jest to jak najbardziej budujące. Za granicą nie dziwią nikogo takie nazwiska, jak Tom Swoon, Pham czy Sikdope. W tym wpisie będzie mowa o tym ostatnim.

“Ocho Cinco” DJ Snake’a to ostatnimi czasy bardzo popularny utwór, grany przez wielu artystów, w różnych wersjach. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jeden z tych remixów stworzył Dawid Kabaciński, znany szerzej jako Sikdope. A co łączy go z Marshmello? Podczas Lollapalooza Brasil i Chile popularny Marsmello zagrał “Ocho Cinco” w remixie Sikdope’a.

Bohater tego wpisu nie omieszkał się udostępnić na swoim Facebooku. Ten utwór idealnie wpasował się w cały set. Stylem przypomina takie kawałki, jak “Alone” czy “Keep It Mello”. To nie pierwszy taki wyczyn Dawida, bo w swojej karierze zdobył wiele topowych supportów oraz nie tak dawno wydał “Snakes” w wytwórni Calvina Harrisa.

Poniżej możecie zobaczyć wideo z występu Marshmello:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.