Martin Garrix w 7 remixach. Paczka utworów ze STMPD RCRDS!

31 Gru 2019

Mało kto się spodziewał, że jeszcze w tym roku usłyszmy nowości ze STMPD RCRDS. To właśnie na 31 grudnia, ostatni dzień 2019 roku, wytwórnia wyznaczyła datę premiery aż siedmiu remixów. Są to interpretacje utworów Martina Garrixa, za które odpowiadają artyści związani z labelem i jednocześnie jego przyjaciele. Który remix z EP-ki “Martin Garrix 2019 Remixed” jest najlepszy?

Niespodziewany prezent od Martina Garrixa

Zarówno na głównym profilu Garrixa, jak i wytwórni STMPD RCRDS, pojawiła się grafika zapowiadająca premierę nowej EP-ki “Martin Garrix 2019 Remixed”. W jej skład wchodzi siedem utworów, a dokładnie remixów kawałków Martina, które wydał w 2019 roku. Swoje interpretacje przedstawili: DubVision, Drama, Vintage Culture & Bruno Be, Dyro, Silque, Bart B More oraz Julian Jordan. Każdy z nich odpowiada za remix innego z utworów Martina.

Martin Garrix 2019 Remixed – Tracklista

Martin Garrix 2019 Remixed

Każdy z producentów zaangażowanych w projekt postawił na nieco inne brzmienia. Zaskakujący, bo utrzymany w spokojnych, house’owych brzmieniach jest remix “Mistaken” w wykonaniu Drama. Na głębsze dźwięki postawił Silque w swojej interpretacji “Home” – jestem mile zaskoczony!

Do świata zabawy pociętym wokalem zabiera nas Bart B More z remixem “Used To Love”. Vintage Culture i Bruno Be również postawili na house’owe brzmienia i przyjemniej wzbogacili “Summer Days”. Ze strony Dyro spodziewałem się mocniejszych, elektronicznych brzmień, ale nieco poskromił swoje zapędy i postawił na lekki Electro House w “These Are The Times”.

Na koniec zostawiłem prawdopodobnie najbardziej wyczekiwany remix autorstwa Juliana Jordana. Obrał on za cel festiwalowy drop, który usłyszycie w jego wersji “Hold On”.

Oficjalna playlista jest aktualnie uzupełniana, więc przygotowałem dla Was własną, która zawiera wszystkie siedem utworów!

Zobacz również:

Martin Garrix 2019 Remixed – Playlist

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.