Martin Garrix i Bebe Rexha wystąpili w BBC Radio 1. Wyszło zadziwiająco dobrze!

29 Wrz 2016

Martin Garrix i Bebe Rexha wystąpili w BBC Radio 1
Od czasu do czasu w sieci pojawiają się nagrania z występów na żywo. Możemy wtedy usłyszeć znany nam utwór w zupełnie innej odsłonie. Czasem bywa, że w gorszej, jak to było w przypadku The Chainsmokers i Halsey, albo w całkiem ciekawej, jak ma to miejsce w przypadku Martina Garrixa i Bebe Rexha. Ich przebój o tytule “In The Name Of Love” może się pochwalić ponad 130 milionami odtworzeń na YouTube. To tylko czubek góry lodowej odsłuchów, bo trzeba jeszcze dodać SoundCloud, Spotify, tradycyjne radio itd. Jeśli jesteście fanami tej produkcji, to ucieszy Was fakt, że Martin Garrix i Bebe Rexha wystąpili w BBC Radio 1, gdzie zagrali na żywo swój wspólny kawałek.

“Zaczynałem od gry na gitarze i pisania własnych piosenek, następnie odkryłem oprogramowanie, w którym odtworzyłem moje melodie z gitary i w ten sposób rozpocząłem produkcję muzyki.” – Martin Garrix

Poniżej możecie zobaczyć nagranie z występu Garrixa i Bebe. Muszę przyznać, że wyszło lepiej niż się spodziewałem! Rexha nawet na żywo ma fantastyczny głos i olbrzymią swobodę w aranżacji utworu. Martin oczywiście gra na gitarze, jednak niektórzy donoszą, że nie bardzo słyszą dźwięk tego instrumentu. Zdecydowanie warto zobaczyć!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.