Poboczny projekt Martina Garrixa powraca. Premiera wspólnego utworu z Brooksem!

13 Paź 2017

martin-garrix-sziget-festival-news

W roku 2013 na rynku EDM pojawił się alias GRX, który owiany był tajemnicą, jednak tylko do czasu. Okazało się, że kryje się za nim Martin Garrix, co nietrudno rozszyfrować po pseudonimie. Od dłuższego czasu poboczny projekt był wygaszony – w międzyczasie pojawiło się między innymi Area 21 czy DJ Marty. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze, i stary, poboczny projekt Holendra właśnie powraca do gry.

Tym razem Martijn zaprosił do studia Brooksa, z którym – pod głównym pseudonimem – wypuścił w tym roku już jeden singiel, zatytułowany “Byte”. W efekcie pracy duetu powstała kompozycja pod nazwą “Boomerang”, która przez bardzo długi czas była podpisywana nie jako produkcja Martina, a jako utwór autorstwa Breathe Carolina. Fakty są takie, że na liście płac widnieją Brooks i Martin Garrix. Utwór pojawił się już w sklepach muzycznych i na portalach streamingowych, nakładem STMPD Recordings.

Osobiście wolałem wersję z wokalem, niemniej jednak i ta oficjalnie wydana jest naprawdę wartą uwagi propozycją. Future Bounce ma się dobrze, i ten utwór jest na to niezbitym dowodem!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor