Martin Garrix chce współpracować z Lana Del Rey

9 Cze 2015

martin-garrix-collab-lana-del-rey-news

Znany na całym świecie producent i gwiazda EDM, Martin Garrix, udzielił wywiadu w którym wyznał z kim chciałby nagrać utwór. Współpraca z Ed Sheeran przy utworze “Rewind, Repeat It” rozpoczęła falę spekulacji z kim jeszcze młody Holender mógłby w przyszłości połączyć siły. Samo zgranie tak różnych od siebie artystów było nie lada wyzwaniem co Garrix sam potwierdził we wcześniejszym wywiadzie.

“Współpraca z nim była wspaniała, ponieważ wywodzi się z zupełnie innego gatunku muzycznego. Przyjemnością było znalezienie płaszczyzny do porozumienia dzięki której mogliśmy połączyć nasze dźwięki ale w taki sposób, że ludzi słyszą nas obu. To nie jest mój utwór z wokalem Eda ani nie jest to w pełni jego piosenka – możesz w niej usłyszeć oba, połączone style.” – Martin Garrix

Tym razem Martin wyznał, że jego wymarzonym collabem jest Lana Del Rey. Uważa, że jej głos jest niesamowity jednak nie jest do końca pewny czy muzyka elektroniczna jest czymś czego znana piosenkarka chciałaby spróbować.

“Mam nadzieję, ale nie jestem pewien czy chciałby zrobić elektroniczny utwór. Jej wokal jest niesamowity i jest zdecydowanie jednym z tych z którymi chciałbym pracować.” – Martin Garrix

Również nie mam pojęcia czy Lana zgodziłaby się na taki collab, ale trzeba wziąć pod uwagę, że wokaliści lubią wyzwania. Tego typu piosenka mogłaby się okazać pewną odskocznią od tego co się robi na co dzień. Z przyjemnością usłyszałbym ich wspólną produkcję jednak czy do tego dojdzie, to czas pokaże.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.