Martin Garrix ponownie zawita do MTV. Jakie staną przed nim wyzwania?

15 Wrz 2017

garrix-cos-film-news

Martina Garrixa można bez wątpienia uznać za artystę, którego notowania w przemyśle EDM nieustannie rosną. W tym roku wydał kilka przebojów, w tym “Scared To Be Lonely”, gdzie na wokalu udzieliła się Dua Lipa. Chyba nie muszę wspominać o licznych występach na największych z EDM-owych festiwali.

Popularność – w rosnącej w siłę od kilku lat branży – musiała przełożyć się na zainteresowanie mainstreamowych mediów. Wśród nich jest stacja MTV, która w dzisiejszych czasach odpowiada głównie za dostarczanie rozrywki bardziej, niż za emitowanie klipów.

Jakiś czas temu, Martijn wystąpił w jednym z odcinków serii filmów dokumentalnych “The Ride”, w którym została zawarta jego droga na szczyt. W tym roku, po raz kolejny młody Holender pokaże się przed wielomilionową widownią, a to za sprawą programu “Dare To Live”. Jak możemy przeczytać na stronie nadawcy, prowadzący ten program – Rory Kramer, rzuca swoim gościom różne interesujące wyzwania, wyciągając ich ze swojej strefy komfortu. Co by nie mówić – brzmi to interesująco.

W programie pojawili się już chociażby Krewella czy The Chainsmokers, a więc towarzystwo jak najbardziej zacne.

Premiera będzie mieć miejsce w sobotę o 5:30 czasu polskiego, w amerykańskim MTV. Na ten moment program nie jest emitowany w Polsce, nie ma też możliwości obejrzenia go na oficjalnej stronie telewizji z Polski. Osobiście polecam skorzystanie z VPN-u, co pozwoli na obejrzenie nagrania z audycji, które powinno pojawić się na stronie mtv.com niedługo po premierze w telewizji.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor