Utwór Martina Garrixa i Davida Guetty bez wokalu Ellie Goulding!

28 Lis 2017

garrix-ade-2017

Zarówno dla Martina Garrixa, jak i dla Davida Guetty, ostatnie tygodnie zdecydowanie należą do tych udanych. Obrona tytułu najlepszego DJ-a świata w plebiscycie DJ Mag przez tego pierwszego i zdobycie statuetki MTV EMA w kategorii “Najlepszy artysta – Muzyka elektroniczna” przez tego drugiego, z pewnością można zaliczyć do sukcesów. Ewentualny wspólny utwór tej dwójki byłby nie lada gratką i… Wychodzi na to, że ich współpraca doszła do skutku, bo możliwe, że nawet już w ten piątek premierę będzie mieć utwór, noszący tytuł “So Far Away”.

Co ciekawe, w procesie twórczym tego utworu brała udział Ellie Goulding! Mam jednak złą wiadomość dla fanów jej wokalu, bo ostatecznie na liście płac jej nie znajdziemy, co potwierdził sam Martijn.

“W tym utworze nie będzie Ellie” – Martin Garrix

“Nie chciała go wydać” – Martin Garrix

Powód jest prosty – na drodze stanął management. Można tak domniemywać, bowiem – jeśli wierzyć zapewnieniom wokalistki, która także odniosła się do całej sytuacji – Ellie bardzo podoba się efekt wspólnej pracy.

“Zagrali tę piosenkę podczas festiwalu, zanim usłyszałam efekt końcowy, co mi nie przeszkadzało, ale managementowi i mojej wytwórni – już tak. Zawsze bardzo lubiłam tę piosenkę.” – Ellie Goulding

Utwór został zaprezentowany po raz pierwszy w lipcu, podczas Tomorrowland, dzięki czemu możemy posłuchać, jak brzmiała wersja z Ellie na wokalu. Pozostaje pytanie, jak brzmieć będzie finalna wersja, ale odpowiedź na nie poznamy już wkrótce – i to zapewne prędzej niż później.

Jestem także przekonany, że “So Far Away” zabrzmi także w krakowskiej Tauron Arenie podczas koncertu Davida Guetty, który odbędzie się już 27 stycznia 2018 roku – bilety na to wydarzenie wciąż są dostępne i można je nabyć poprzez strony bilety.imprezyprestige.comeBilet.pl i w salonach sieci Empik na terenie całego kraju. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor