Blinders wykonał remix dla Martina Garrixa i Davida Guetty. Kolejny sukces Polaka!

29 Gru 2017

blinders

W połowie listopada tego roku, w wytwórni STMPD RCRDS należącej do Martina Garrixa, ukazał się utwór “Snakecharmer” autorstwa polskiego producenta Mateusza Owsiaka aka Blinders. Kawałek zaskoczył słuchaczy oryginalnym brzmieniem, które zdecydowanie skierowane jest do fanów muzyki elektronicznej, a nie radiowych brzmień. Wszyscy ucieszyliśmy się z sukcesu Polaka, ale to nie koniec wrażeń, bo końcówka tego roku również przysparza powody do radości.

Pierwszego grudnia na rynku pojawił się nowy singiel od Martina Garrixa i Davida Guetty o nazwie “So Far Away”. Oficjalny teledysk do tego utworu, ma już przeszło 23 miliony odtworzeń na YouTube i coś czuję, że to nie koniec. Tym bardziej, że już dziś ukazała się paczka remixów tego kawałka, która zawiera interpretacje od Nicky’ego Romero, BLR, CLiQ, TV Noise i Blindersa, który to zaprezentował swoje dzieło podczas imprezy “We Are The Future”. Aktualnie możemy przesłuchać pełną wersję remixu od Polaka, która już teraz zbiera wiele pochlebnych opinii.

Spotify: open.spotify.com/album/7sdcEE59A6EGhriYpDSTTE

SoundCloud: soundcloud.com/blindersmusic/so-far-away-blinders-remix

Mam wrażenie, że “Snakecharmer” i wydany dziś remix, to tak naprawdę cisza przed burzą, jeśli chodzi o karierę Blindersa. Już niedługo na kanale YouTube Essential Music, ukaże się wywiad z Mateuszem, który być może rzuci nieco światła na te rozważania.

Wszystkie pozostałe remixy znajdziecie na oficjalnym kanale STMPD RCRDS!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.