Martin Garrix nie wygra głosowania DJ Mag Top 100?

8 Wrz 2016

martingarrix_amf2016

Wszyscy czekają na 22 października, czyli dzień, w którym poznamy setkę najlepszych DJ-ów tego roku według magazynu DJ Mag. Lista zostanie ogłoszona, jak co roku, podczas Amsterdam Music Festival. Sami DJ-e robią, co mogą, aby zachęcić ludzi do zagłosowania na nich. Ubiegłoroczne wyniki spotkało się z falą krytyki ze strony fanów EDM, z powodu wygranej duetu Dimitri Vegas & Like Mike, którzy wynajęli hostessy z iPadami, proszące podczas Tomorrowlandu o głosy na belgijskich braci. W tym roku niektórzy jednak postanowili dać sobie spokój z zachęcaniem fanów do głosowania na nich. Mam tutaj na myśli m.in. Hardwella, który w 2013 i 2014 wygrał głosowanie. Jednak w ubiegłym roku nie udało mu się dokonać tego po raz trzeci, a na tegorocznym głosowaniu już mu zbytnio nie zależało. Nie mogło również zabraknąć deadmau5’a, który, jak to on, postanowił strollować całe głosowanie swoimi postami na Twitterze, w których ironicznie błagał o głosy.

Pojawiło się wiele zdań na temat tegorocznego zwycięzcy DJ Mag Top 100 DJs, jednak duża ilość osób wskazywała na młodego i utalentowanego Martina Garrixa. Jeden z fanów Holendra, za pośrednictwem twittera chciał się dowiedzieć czy jego gwiazda zostanie w tym roku zostanie najlepszym DJ-em świata. Sam Martin odpowiedział na to w dość zaskakujący i stanowczy sposób.

“Martin Garrix on nie odpowie na pewno ahah! Chcemy wiedzieć, że nasz ziomek jest nowym numerem 1” –António

“António o ile wiem nie jestem nowym numerem jeden i nie występuję na AMF” – Martin Garrix

W podanym przez organizatorów Amsterdam Music Festival lineupie rzeczywiście zabrakło Martina, jednak nie podano jednego z występujących DJ-ów, który póki co jest podpisany jako “Gość Specjalny”. Trzeba przyznać, że to trochę dziwne. Choć z drugiej strony głosowanie się jeszcze nie skończylo, to w światku producenckim może być wiadomo o wiele więcej.

Czy młody Holender wie już, że nie zostanie nowym najlepszym DJ-em na świecie? A może to po prostu zwykły troll z jego strony? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 22 października.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor