Martin Garrix dba o swoich młodszych fanów. Dwa występy na ADE 2017!

garrix-ade-2017

W ubiegłym roku w październiku, podczas Amsterdam Dance Event, holenderski DJ i producent Martin Garrix zorganizował 2 własne imprezy. Jedną dla osób, które ukończyły 18 lat i drugą, na którą mógł wejść każdy bez względu na wiek. Tym sposobem bilety na oba występy w Amsterdam RAI rozeszły się w zawrotnym tempie, a najlepszy DJ na świecie, zadowolony z przebiegu całego show, po raz kolejny postanowił zorganizować podwójny koncert.

“W zeszłym roku zorganizowaliśmy dwie imprezy, w tym po raz pierwszy – jedną dla osób niepełnoletnich, na które sprzedaliśmy wszystkie bilety. To było niesamowite, aby wreszcie wystąpić przed wszystkimi moimi młodymi fanami, którzy zazwyczaj nie są w stanie uczestniczyć w moim show. Cieszę się, że w tym roku mamy okazję zrobić to po raz kolejny!” – Martin Garrix

Obie imprezy, podobnie jak w ubiegłym roku, odbędą się w Amsterdam RAI. Występ dla osób powyżej 18 roku życia będzie miał miejsce w piątek 21 października, a występ dla wszystkich grup wiekowych dzień później, w sobotę 22 października.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor