Martin Garrix i Dyro zagrali po raz pierwszy swój wspólny utwór!

23 Lip 2018

Pierwszy weekend Tomorrowland za nami! W trakcie trzech dni imprezy byliśmy świadkami niezliczonej ilości premier i zapowiedzi, co jest zrozumiałe przy tej ilości scen, a tym samym artystów. Jednym z utworów, który wzbudza największe zainteresowanie jest wynik współpracy Martina Garrixa i Dyro. Kawałek ten mogliśmy usłyszeć po raz pierwszy i to widząc na scenie dwójkę artystów!

W trakcie swojego występu na scenie STMPD RCRDS, Martin wystąpił wspólnie z Dyro. Producenci zaprezentowali swój wspólny kawałek, którego nazwy – na ten moment – nie znamy. Nie znamy również daty premiery, jednak biorąc pod uwagę reakcję zgromadzonej publiki – ukaże się on już niedługo. Możemy śmiało założyć, że utwór ukaże się nakładem STMPD RCRDS, bo nie tak dawno Dyro wydał tam swój autorski kawałek.

O co tyle szumu? Przesłuchajcie sami!

Martin Garrix & Dyro – ID [ Best Quality ] ( Premiered at Tomorrowland 2018 )

Dyro & Martijn have been teasing this collaboration on social media from last few years but we never got to hear it. Well, today is the lucky day for all the fans who have been waiting to hear this banger! Martin Garrix brought out Dyro during his set at STMPD stage and surprised everyone by debuting this song.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.