Martin Garrix i Ed Sheeran wydadzą swój długo wyczekiwany utwór?

22 Sie 2017

martin-garrix-stmpd-rcrds-news

Informacja o współpracy Martina Garrixa i Eda Sheerana rozeszła się echem nie tylko w świecie EDM, ale również w całej branży muzycznej. Tak niecodzienny collab zwiastował utwór, który koniecznie trzeba usłyszeć. Tak też się stało i podczas Ultra Music Festival 2015, mogliśmy usłyszeć fragment ich wspólnego dzieła. Fani oszaleli na punkcie zaprezentowanego kawałka i na tym się skończyło, bo utwór do tej pory nie został wydany.

W jednym z wywiadów, Martin wyznał, że było mnóstwo problemów z “Rewind Repeat It”. Późniejsze doniesienia wskazywały na konflikt wytwórni oraz PR jednego bądź drugiego artysty. Tak czy siak, można było porzucić wszelkie nadzieje na premierę, ale do czasu…

Na portalu ASCAP został dodany wpis ze swojsko brzmiącą nazwą utworu “Replay Rewind”, którego autorami są Martin Garrix, Ed Sheeran oraz Amy Wadge. Jako wytwórnie, podane są BDI Music Limited oraz Sony Music.

garrix-ascap-min

Być może oznacza to, że utwór pojawi się szybciej niż myślimy. Ostatnie sukcesy Garrixa, mogły skłonić wytwórnie muzyczne do nieco bardziej przychylnego spojrzenia na tę premierę. Obiecujące są również statystyki na YouTube, gdzie fragmenty utworu mają po kilkaset tysięcy wyświetleń, a mówimy tu o miernej jakości nagraniach bez żadnych środków na promocję. Pozostaje czekać na dalsze informacje!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.