Martin Garrix i duet Matisse & Sadko ponownie nawiązali współpracę. Nadciąga nowy hit?

2 Wrz 2017

martin-garrix-wystep-news

Nie tak dawno cieszyliśmy się premierą utworu o nieco dziwnie brzmiącej nazwie “Pizza”, którego autorem jest Martin Garrix. To jednak nie koniec nowości od niezwykle produktywnego Holendra. Kolejną nowością jest ID z występu Garrixa na festiwalu Creamfields. Nie jest to jednak tylko i wyłącznie jego własna produkcja.

Tym razem Martin zaprosił do współpracy duet Matisse & Sadko. Nie jest to ich pierwsze spotkanie w studiu, bo wystarczy przypomnieć takie przeboje, jak “Dragon” czy “Break Through The Silence”. Poprzeczka stoi bardzo wysoko, a tym samym oczekiwania fanów, jednak fragment nagrania z Creamfields nie pozostawia wątpliwości co do jakości utworu.

Osobiście cieszę się, że kolejny raz możemy usłyszeć Progressive House od tak obiecującego collabu. Gdzieś z tyłu głowy obawiałem się, że Garrix będzie podążał za trendami i skręci w kierunku muzyki Pop, a jednak nie. Czekam na lepszej jakości nagranie lub oficjalną zapowiedź i oczywiście datę premiery!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.