Martin Garrix i Justin Bieber – Wspólny utwór coraz bliżej?

29 maja 2016

Martin Garrix i Justin Bieber
Kto z nas nie słyszał o Justinie Bieberze. Przez jednych hejtowany, przez drugich ceniony Amerykanin, zaprzyjaźnił się ze Skrillexem oraz Diplo, a wynikiem ich współpracy jest utwór “Where Are U Now”, który na serwisie YouTube ma już ponad 633 milionów wyświetleń. Od jakiegoś czasu krążyły plotki, że Martin Garrix i Justin Bieber planują współpracę i wydaje się, że dojdzie ona do skutku.

Jak już kiedyś wspominaliśmy – Garrix w odpowiedzi dla jednego z fanów przyznał, że pracują razem z Justinem nad kilkoma pomysłami. Tym razem dwójka młodych muzyków razem z fotografem Rorym Kramerem spędziła miło kilka dni nocując w namiotach, pływając na skuterach wodnych czy wspinając się po górach. Amerykański wokalista pochwalił się zdjęciami z Martinem na swoich profilach społecznościowych. Można po tym wywnioskować, że Martin Garrix i Justin Bieber stali się dobrymi przyjaciółmi. Taki stan rzeczy może wskazywać na to, że już wkrótce będziemy mogli usłyszeć ich owoc współpracy.

Połączenie głosu wokalisty, którego możemy usłyszeć w stacjach muzycznych na całym świecie, oraz utworu wyprodukowanego przez jednego w najbardziej znanych producentów na świecie, prawdopodobnie zakończy się olbrzymim komercyjnym sukcesem.

@martingarrix

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Justin Bieber (@justinbieber)

Yaga Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Justin Bieber (@justinbieber)

These are the nights I live for

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Justin Bieber (@justinbieber)

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor