Martin Garrix i Oliver Heldens dołączyli do Zedda podczas koncertu “True Colors”

25 Lis 2015

zedd-true-colors-garrix-heldens-news

Wszyscy, którzy śledzą stronę od dłuższego czasu, zapewne pamiętają niezwykłą akcję promocyjną płyty “True Colors” Zedda. W skrócie, fani szukali znaków ukrytych w różnych zakątkach danego miasta, a najszybsi z nich byli zapraszani na imprezę z Zeddem, w skład której wchodziły dodatkowe atrakcje. Po premierze krążka, przyszła pora na wyruszenie w trasę koncertową. Z tej okazji, Zedd przygotował niesamowite show, w którym oprócz muzyki, możemy być świadkami niesamowitych animacji. W sieci krąży wiele nagrań z koncertów “True Colors”, które warto zobaczyć!

https://www.youtube.com/watch?v=rYwOcCZmA-c

Podczas jednego z ostatnich występów, który odbył się w Amsterdamie, do Zedda dołączyło dwóch niezwykłych gości. Mowa tu o Oliverze Heldensie, który zagrał utwór “THIS”, oraz Martinie Garrixi, który zaprezentował swój remix “I Can’t Feel My Face” The Weeknd. Fajnie jest zobaczyć, jak wygląda koncert zza konsoli. No i ten taniec Heldensa 😉

https://twitter.com/Zedd/status/668194905840181249?

Zdjęcie: rukes.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.