Martin Garrix i Steve Aoki pracują nad wspólnym utworem!

30 Lis 2015

steve-aoki-martin-garrix-collab-news

Zastanawiam się czy w ciągu całej kariery Martina Garrixa, był taki moment, w którym jednocześnie współpracowałby, z aż tyloma producentami. Co kilka dni pojawiają się informacje o kolejnych collabach młodego Holendra. Póki co, na listę wpisali się: Dyro, wokalista zespołu Walk The Moon, Jay Hardaway, Blinders, Afrojack i David Guetta. Do tego bogatego zestawienia dołączył również Steve Aoki. Na Facebooku Aoki’ego, pojawiło się zdjęcie z Garrixem podpisane, jako: “collab time with Martin Garrix”.

collab time with Martin Garrix!!!

Posted by Steve Aoki on Saturday, November 28, 2015

Ciekawe czy Martin chciał wcielić w życie swoje plany jeszcze za czasów współpracy ze Spinnin’ Records, czy jednak dopiero uwolnienie się od wytwórni wzbudziło w nim tyle motywacji i energii. Przyszły rok zapowiada się niezwykle ciekawie, tym bardziej, że cześć z tych utworów prawdopodobnie ukaże się w nowej wytwórni Garrixa. Niezależnie od tego, czy lubi się produkcje Martina trzeba przyznać, że chłopak nie spoczął na laurach i wspaniale wykorzystuje swoje możliwości.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.