Martin Garrix i Timbaland pracują nad wspólnym utworem!

4 Paź 2019

Pod koniec lipca tego roku, Martin Garrix poinformował o swoim “największym collabie w życiu”. Fani prześcigali się w domysłach, a gdy już na starcie mogliśmy skreślić Eda Sheerana i Drake’a, sprawa stała się jeszcze bardziej intrygująca. Ostatecznie okazało się, że chodziło o wokalistę Deana Lewisa, ale to nie koniec niespodzianek od Garrixa. Holender rozpoczął współpracę z innym. światowej sławy artystą!

Martin Garrix i Timbaland – dwa zdjęcia na Instagramie

Martin Garrix i Timbaland pracują nad wspólnym utworem, a o wszystkim dowiedzieliśmy się z Instagrama. Zarówno jeden, jak i drugi producent zamieścił zdjęcie z niepozostawiającym wątpliwości opisem.

https://www.instagram.com/p/B3FUpuqoBKR/

“Z legendą Timbaland” – Martin Garrix

“Nigdy nie przestawaj się uczyć! Magia tworzenia z tym geniuszem Martin Garrix” – Timbaland

Panowie przekazali sobie publiczne słowa uznania, które miejmy nadzieję – przełożą się na wyjątkowy utwór. Patrząc na dyskografię, karierę i dokonania Timbalanda naprawdę warto śledzić ten collab. Przypomnę tylko, że był on zaangażowany w karierę i współpracował, z m.in. Nelly Furtado, 50 Centem, One Republic, Justinem Timberlake’m i wieloma innymi gwiazdami. Zapewne pamiętacie słynne “The Way I Are”.

Na ten moment nie znamy szczegółów dotyczących utworu i tym samym premiery. Kolejni artyści wyrazili swoje zaskoczenie, w tym David Guetta, Nicky Romero, Dyro, Showtek i wielu innych. Pozostaje nam czekać na kolejne doniesienia, ale jedno jest pewne – o tym collabie będzie głośno!

Martin Garrix – Instagram
Timbaland – Instagram

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.