Martin Garrix, Justin Mylo i Mesto zagrali dwa nowe utwory

13 Sty 2016

martin-garrix-mysto-mylo-news

Martin Garrix nadal prowadzi wojnę ze Spinnin’ Records, jednak nie przeszkadza mu to w realizacji tegorocznych planów. Młody producent ogłosił, że pracuje nad albumem, a jeszcze wcześnie zapowiedział otwarcie własnej wytwórni. W międzyczasie pochwalił się nowym studiem, z którego intensywnie korzysta. Do długiej listy zapowiedzianych collabów, dołączają kolejne aliasy.

Pod koniec zeszłego roku, Martin oddał za darmo utwór “Bouncybob”, który zrobił wspólnie z Justinem Mylo i Mesto. Kilka dni temu, trio wystąpiło razem i zagrało seta dla holenderskiej stacji radiowej SLAM!FM. Na YouTube znajdziemy oficjalne nagranie, które trwa ponad 18 minut. Mix zawiera 9 utworów, w tym sporo mashupów oraz dwie produkcje oznaczone, jako ID. Pierwszy są z nich możemy usłyszeć około 01:40, a drugą 13:58. Poniżej możecie obejrzeć i przesłuchać set, a tracklistę znajdziecie TUTAJ.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.