Martin Garrix już jutro wyda swój nowy utwór. Nadchodzi “Drown” z Clinton Kane!

26 Lut 2020

Martin Garrix korzysta z wolności, jaką daje własna wytwórnia i z dnia na dzień zapowiedział premierę swojego nowego utworu. Już jutro ukaże się jego pierwszy w 2020 roku kawałek, w którym wokalnie udzielił się Clinton Kane. Na jakie brzmienia postawi tym razem Garrix?

Martin Garrix i Clinton Kane

Na mediach społecznościowych Martina pojawiła się okładka nowego singla, którego tytuł to “Drown”. Tym razem znany producent połączył siły pochodzącym z Australii wokalistą Clinton Kane. Być może słyszeliście o tym młodym, utalentowanym piosenkarzu, który zdobył uwagę słuchaczy publikując na YouTube covery, jak i swoje autorskie kawałki. Garrix postanowił zaangażować niesamowity głos Clintona, a tym samym powstał ich wspólny numer “Drown”. 

ZOBACZ WIĘCEJ

Untold 2020 ogłosił pierwszą fazę line-upu. Eric Prydz, Martin Garrix, DJ Snake i wielu innych!

“Nowa muzyka! Mój pierwszy utwór w 2020 roku, cieszę się że poznacie Clinton Kane i jego niesamowity głos. Kto jest gotowy na ‘Drown’? Premiera w ten czwartek” – Martin Garrix

Jako, że Martin zahacza swoją twórczością zarówno o festiwalowe kawałki, jak i typowo radiowe produkcje, przy okazji każdej premiery pojawia się pytanie “co usłyszmy tym razem?”. Patrząc na kanał YouTube Clintona, raczej spodziewałbym się spokojnego utworu w stylu “Used To Love”, który Martin nagrał z Dean Lewis.

ZOBACZ WIĘCEJ

Martin Garrix i Zedd pracują nad wspólnym utworem. Premiera na Ultra Music Festival?

Zawsze jednak pozostaje nutka niepewności, którą wprowadza twórcza wolność Garrixa. W zasadzie jest on niezależnym artystą, który może sobie pozwolić na muzyczne eksperymenty. Mimo wszystko, osobiście stawiam na radiową balladę, którą usłyszmy w radiu. Nie będziemy długo tkwić w niepewności, bo premiera “Drown” nastąpi już jutro!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.