Martin Garrix – Krótki filmik ze studia i zapowiedź nowego utworu

13 Gru 2015

martin-garrix-id-teaser-news

Swego czasu było głośno o Deadmau5-ie, a teraz prym w ilości informacji wiedzie Martin Garrix. Odważna decyzja o zerwaniu współpracy ze Spinnin’ Records, okazała się najlepszym możliwym posunięciem. Młody producent może teraz w pełni rozwinąć skrzydła i obrać dowolny kierunek rozwoju kariery. Postanowił z tego obficie korzystać i już teraz wiemy o kilku collabach, których efekty ujrzą światło dziennie w przyszłym roku. Oprócz tego, Martin zamierza otworzyć swoją własną wytwórnię muzyczną, a nie tak dawno została ukończona budowa jego nowego studia.

Zapewne pamiętacie wpis, gdzie zamieściłem zdjęcie ukazujące studio Garrixa. Błękitne kolory i dosyć minimalistyczny design mogą się podobać, jednak jest to przede wszystkim miejsce, w którym ma powstawać muzyka. Martin nie próżnuje i udostępnił kilkusekundowy filmiki ze swojej nowej siedziby, gdzie w tle możemy usłyszeć jego nowy utwór. Każda produkcja Garrixa wzbudza zainteresowanie, ale ta jest szczególnie ciekawa. Wykorzystał on ostatnio modny “spitchowany” wokal, który troszkę przypomina ten z “Forbidden Voices” oraz dodał dźwięki, które możemy słyszeć w kawałkach z gatunku Tropical House. Zapowiada się intrygujący utwór od Holendra.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.