Martin Garrix i Linkin Park? Prawdopodobnie już niedługo poznamy odpowiedź!

16 Cze 2017

martin-garrix-linkin-park

Całkiem niedawno Martin Garrix wydał swój nowy singiel pod tytułem “There For You”, który – przynajmniej w mojej opinii – nie powtórzy sukcesu chociażby “Scared To Be Lonely”. Nie dziwi mnie więc, że popularny holenderski producent postanowił wytoczyć jedno z mocniejszych dział, jakie trzyma w swoim arsenale. Co prawda nie mówię tu o rzeczy w stu procentach pewnej, jednak są przesłanki, które mogą wskazywać na fakt, iż najbliższym singlem będzie “Waiting For Tomorrow”. Kawałek ten powstał we współpracy z zespołem Linkin Park, który to na swoim ostatnim albumie uskutecznia coraz odważniejszy flirt z muzyką EDM.

Skąd takie przypuszczenia? Ano z wywiadu z Martijnem, który pojawił się na antenie rozgłośni 103,5 Kiss FM nadającej prosto z Chicago. Producent, odpowiadając na pytanie na temat nadchodzących premier, wspomniał o utworze granym w ubiegłym roku podczas Ultra Music Festival w Miami, który powstał we współpracy z formacją, której wokalistą jest… Mike Shinoda. Jego nazwisko widnieje jako jednego z autorów ww. kawałka, chociażby w licznych ripach znajdujących się w internecie czy na portalu 1001tracklists.

Był to jedyny przykład podany w tym wywiadzie, którego fragment znajdziecie powyżej. Można więc przypuszczać, że będzie to najbliższy singiel. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że oficjalny release nie będzie się wiele różnić od wersji zagranej 15 miesięcy temu w Miami.

Zdjęcie: rukes.com

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor