Martin Garrix i Matisse & Sadko powrócili z nowym singlem. Sprawdź “Forever”!

20 Paź 2017

martin-garrix-matisse-sadko

Współpraca Martina Garrixa z rosyjskim duetem Matisse & Sadko, za każdym razem oznacza wiele pozytywnych, muzycznych emocji. Wszystkie ich wspólne, wydane do tej pory single, są darzone przez fanów EDM olbrzymią sympatią. Jestem jednak pewny, że to czwarta propozycja od trio zaskarbi sobie najwięcej serc.

Na naszej facebookowej grupie, solowe produkcje Garrixa przyjmują się bardzo dobrze, jednak największe napięcie i oczekiwanie miało miejsce w tym tygodniu, kiedy na mediach społecznościowych STMPD RCRDS, pojawiła się zapowiedź utworu “Forever”. Mimo, iż dostajemy tutaj dosyć prostą melodię i brzmienia znane już z poprzednich tracków, czy to od Martijna, czy to od duo z Rosji, to cały czas jest to jeden z kandydatów na utwór roku, jeśli chodzi o festiwalową odmianę Progressive House. Wszak jeśli jakiś patent działa dobrze, to nie zawsze trzeba go zmieniać. Break wzbudza emocje, drop odpowiednio rozwija motyw – zdecydowanie jestem na tak!

Utwór dostępny jest w szerokiej dystrybucji od dziś. Również dziś na kanale YouTube wytwórni, pojawił się wideoklip do tego utworu. Niemal czterominutowy materiał – podobnie jak utwór – jest zdecydowanie wart uwagi. Ale wracając już na koniec do samego kawałka – niezmiernie zazdroszczę wszystkim, którzy będą mieli okazję usłyszeć ten track podczas któregoś z EDM-owych festiwali. Chyba wszyscy się zgodzimy z tym, że takie utwory najwięcej emocji wywołują właśnie w takich okolicznościach, prawda?

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor