Martin Garrix i Matisse & Sadko z nowym utworem “Hold On”!

22 Paź 2019

Za nami Amsterdam Dance Event 2019, które przeszło do historii, jako niezwykle udana edycja – tego jedynego w swoim rodzaju – wydarzenia. Ciężko ogarnąć wszystkie imprezy towarzyszące ADE, ale jedną z nich z pewnością warto wyróżnić. Martin Garrix zaprezentował swoje show o nazwie “The Ether” , w trakcie którego zaprezentował nowy utwór “Hold On” – stworzony wspólnie z Matisse & Sadko. Z tego połączenia powstają same hity i… nie inaczej jest tym razem!

Martin Garrix i Matisse & Sadko

Wszystkie dostępne źródła podają, że nowy utwór Martina Garrixa i Matisse & Sadko nosi nazwę “Hold On” lub “We’re Almost There”. Swój wkład w utwór mieli również Michael Zitron oraz John Martin, którego możecie kojarzyć chociażby z legendarnego “Reload”. Kawałek najpewniej ukaże się w wytwórni STMPD RCRDS, której właścicielem jest Garrix. Nie są to oficjalne informacje, a podsumowanie aktualnych doniesień.

Wytwórnia STMPD usuwa z YouTube kolejne, wycięte fragmenty z transmisji seta Martina w RAI Amsterdam. Prawdopodobnie już niedługo na kanale YT Garrixa pojawi się oficjalnie udostępnione nagranie z koncertu. Póki co, sprawdźcie dostępny wycinek, zanim zostanie usunięty!

Przy okazji zapraszam Was do obejrzenia wywiadu z Matisse & Sadko, który nagrałem podczas Beach Party Trzcianka 2019: youtu.be/3qBau_E9xE0

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.