Martin Garrix: “W tym momencie mógłbym wydać trzy albumy”

17 Mar 2019

Kolejny rok z rzędu, Martin Garrix cieszy się ogromną popularnością i rozwija swoją karierę muzyczną. Przyjął on model, w którym raz na jakiś czas wydaje kawałek przyjazny stacjom radiowym, podbija listy przebojów, po czym ze spokojną głową może zająć się tą EDM-ową odsłoną swojej twórczości. Daje mu to również swobodę w działaniu, jeśli chodzi o wytwórnie muzyczną STMPD RCRDS, gdzie publikowane są różnorodne utwory. A jeśli o różnorodnych utworach mowa, to wygląda na to, że Martin postanowił spróbować czegoś nowego i być może już pod koniec kwietnia usłyszymy jego nowy kawałek!

Podczas wywiadu dla francuskiego Fun Radio, Garrix wyznał, że jego nowy utwór będzie utrzymany w tempie 114 BPM, a ponadto powstał przy udziale rapera i wokalisty.

Informacja o nowym utworze to jedno, ale stwierdzenie Martina, że już teraz ma ukończone tyle kawałków, że mógłby wydać trzy albumy… To naprawdę dobra wiadomość dla fanów Holendra! Być może doczekamy się jednego z krążków jeszcze w tym roku, z czego Martin chciałby najpierw wydać dwa lub trzy hity i uzupełnić tracklistę pozostałymi produkcjami. Dodatkowo premiera albumu miałby być powiązana z trasą koncertową.

Coś czuję, że ten rok również będzie należał do Martina Garrixa, który umocni swoją pozycję na światowej scenie EDM!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.