Martin Garrix zamierza wydać muzykę nie związaną z EDM

10 Gru 2016

garrix-non-edm-news
Niezależnie czy interesujecie się EDM, czy słuchacie radia, czy po prostu lubicie muzykę, z pewnością obił Wam się o uszy alias – Martin Garrix. Ten młody Holender podbił światową scenę muzyczną zarówno słynnym “Animals”, jak i szeregiem kolejnych produkcji, w tym wydanym ostatnio “In The Name Of Love”. Po współpracy z gwiazdami muzyki Pop pokroju Ushera, Martin przetarł swoje szlaki w komercyjnej odsłonie muzyki. Od jakiegoś czasu mówi się o jego zażyłej znajomości z Justinem Bieberem, a kolejna przesłanka pojawiła się w wywiadzie udzielonym dla MTV.

Przed występem w klubie Omnia w Las Vegas, Garrix odpowiedział na kilka pytań. Jego zdjęcia z Bieberem wzbudziły sensację, a fani zaczęli się zastanawiać, dlaczego spędzają ze sobą tyle czasu. Odpowiedź wydaje się całkiem logiczna.

“Kochamy tworzyć muzykę, kochamy pisać muzykę i jesteśmy w trasie jakieś 90% czasu. Więc mamy ze sobą wiele wspólnego.” – Martin Garrix

W naturalny sposób rodzi się pytanie, czy Martin i Justin zamierzają wydać wspólną piosenkę. W odpowiedzi na to pytanie, Garrix jedynie się uśmiechną i skwitował “pewnego dnia”.

Kolejną ciekawą informacją jest wyznanie Martina, że w odpowiedni czasie zrealizuje swój projekt muzyczny, który nie jest związany z EDM. Chodzi o wszystkie utwory, które skomponował w wolnym czasie, a które nie nawiązują do jego aktualnej twórczości.

Cały wywiad możecie obejrzeć poniżej:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.