Martin Garrix na Sziget Festival 2015 – Cały set!

20 Sie 2015

martin-garrix-sziget-festival-news

Jeśli ktoś z Was nie słyszał o Sziget Festival, to po tym newsie na pewno zainteresuje się tą imprezą. Ponad 440 tysięcy gości w ciągu 7 dni jest reklamą samą w sobie dla węgierskiego Sziget. Około 200 atrakcji dziennie, rozlokowanych w 60 miejscach na terenie festiwalu. Organizatorzy podkreślają, że jest to głównie święto muzyki, jednak można tam również znaleźć cyrk, wystawy czy teatr. Historia tego wydarzenia sięga aż 1989 roku. Po wielu transformacjach, Sziget stał się marką samą w sobie, obierając konkretny kierunek rozwoju. Wszyscy, którzy nie słyszeli o tej imprezie mogą pomyśleć, że jest to skromniejsza wersja tych znanych festiwali. Nic bardziej mylnego! Wystarczy tutaj przytoczyć gwiazdy jakie odwiedziły Sziget, a byli to m.in Empire of the Sun, Deadmau5 czy Axwell. Z roku na rok event rozwija się i jest konkretną alternatywą dla topowych festiwali (również cenową).

W tym roku festiwal odwiedził również wszystkim dobrze znany – Martin Garrix. Holender zagrał (prawie) półtoragodzinnego seta podczas którego mogliśmy usłyszeć takie hity Garrixa jak “Break Through The Silence”, “The Only Way Is Up” czy “Gold Skies”. Oprócz tego w ok. 20 minucie, Martin zaprezentował swoją najnowszą, jeszcze niewydaną produkcję. Cały występ możemy obejrzeć na YouTube w jakości HD. Jakość dźwięku jest nadspodziewanie dobra więc nie ma na co czekać!

Tracklista: TUTAJ.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.