Martin Garrix nie współpracował z Oliverem Heldensem

26 Wrz 2015

martin-garrix-justin-mylo-news

Martin Garrix i Oliver Heldens, to dwóch młodych i niezwykle utalentowanych producentów muzycznych. Obaj rozwinęli swoją karierę pod skrzydłami Spinnin’ Records i tym samym możemy ich zobaczyć na największych festiwalach EDM. Martin specjalizuje się w rytmach Bigroom i Progressive House natomiast Oliver pozostał przy swoim charakterystycznym brzmieniu klasyfikowanym jako Future House. Współpraca tych dwóch gwiazd mogłaby być ciekawym doświadczeniem. Pierwsze plotki o tego typu collabie pojawiły się, gdy w setach Garrixa można było usłyszeć nowy utwór w klimacie wyżej wspomnianego Future House.

Aktualnie wiadomo, że Martin nie współpracował z Heldensem. Kawałek o nazwie “Bouncy Bob” jest autorstwa Garrixa i Justina Mylo. Nic dziwnego jeśli nie kojarzycie tego aliasu, ponieważ jest to stosunkowo mało znanych producent. Jest to pewna informacja, ponieważ wypłynęła od samego zainteresowanego.

Mimo, że Mylo nie jest znany, to można go było dostrzec w tym roku na scenie Tomorrowland podczas występu Garrixa, jak i w klubie Ushuaia na Ibizie.

https://twitter.com/justinmylomusic/status/625619996404764672

https://twitter.com/justinmylomusic/status/619439390381731840

W sieci jest wiele nagrań ich wspólnego utworu “Bouncy Bob”. Produkcja cieszy się również supportem ze strony Tiesto, Firebeatz i Bingo Players. Poniżej możecie przesłuchać o co tyle zamieszania.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.