Martin Garrix: “Nigdy nie dorosnę. Wiek to tylko liczba”

8 Wrz 2017

martin-garrix-album-news

Jak zapowiedział, tak zrobił! Martin Garrix udostępnił kolejny, trzeci już odcinek swojej serii vlogów. W pierwszy mogliśmy ujrzeć Amsterdam, w drugim wybraliśmy się do Afryki, a tym razem znany holenderski producent zabiera nas do Miami, a konkretnie na Ultra Music Festival. Możemy zobaczyć wiele ujęć z zaplecza tego niezwykłego wydarzenia, a tym samym poczuć jak to jest być z tej drugiej strony.

Szczególnie ciekawe są wypowiedzi Garrixa, gdzie opisuje swoją przyjaźń z Justinem Mylo. Wygląda na to, że jest to jedna z tych osób, która cały czas towarzyszy Martinowi i pomaga się odnaleźć w gąszczu zadań. Równie interesujący jest fragment, w którym Garrix mówi wprost, że nie zamierza dorastać. Standardowo w tle możemy zobaczyć wiele ujęć z samego festiwalu, które krótko mówiąc – zapierają dech w piersi.

“Nigdy nie dorosnę. Za miesiąc będę miał 21 lat, to niesamowite… Nie myślę o tym za dużo. Staram się żyć w świecie, gdzie wiek to tylko liczba. Jedyna różnica jest taka, że po występie będę mógł zostać w klubie w Las Vegas i nikt mnie nie wyrzuci. Oprócz tego, niewiele się zmieni.” – Martin Garrix

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.