Martin Garrix otwiera własną wytwórnię!

20 Lis 2015

martin-garrix-sziget-festival-news

Wczoraj pisałem o nowo powstałej wytwórni Tchamiego “Confession”, a dziś kolejny producent zapowiedział swój własny label. Tym razem chodzi Martina Garrixa, który po rozstaniu ze Spinnin’ Records, zdaje się w pełni rozwijać skrzydła. Wszyscy, którzy śledzą informacje o młodym Holendrze, prawdopodobnie nie są zaskoczeni. Po zerwaniu kontraktu ze Spinnin i oskarżeniach, które padły pod adresem managera Garrixa, mogliśmy się domyślać, że prędzej zacznie oddawać utwory za darmo, niż podpisze kontrakt z kolejnym labelem. Najbardziej prawdopodobny scenariusz zakładał otwarcie własnej wytwórni, jednak do tej pory nie mieliśmy oficjalnego potwierdzenia.

Martin wystąpił w holenderskim show “DINO”, gdzie w trakcie rozmowy z prowadzącym wyjawił, że przygotowuje się do otwarcia własnej wytwórni muzycznej. Co ciekawe, nie ma zamiaru skupiać się na jednym gatunku muzycznym. Chce promować różnorodną muzykę. Poniżej znajdziecie fragment programu, który jest w języku holenderskim.

Martin Garrix: Otwarcie coraz bliżej, to moja własna wytwórnia.
Pytanie: Jaką muzykę chcesz promować?
Martin Garrix: Chcę promować różne gatunki (muzyczne), a nie tylko jeden.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.