Martin Garrix otwiera własne studio nagraniowe!

19 Kwi 2017

martin-garrix-stmpd-rcrds-miami-news

O sukcesach Martina Garrixa pisaliśmy już wiele razy, i coś czuję, że ta passa nie zostanie przerwana. A przynajmniej nic na to nie wskazuje.

Tym razem młody Holender nie zapowiedział nowego hitu, a kolejny etap rozwoju wytwórni STMPD. Mianowicie Martin połączył siły z Marcelem Walvischem, czyli właścicielem FC Walvisch. Jest to firma zajmująca się postprodukcją muzyki, z której usług korzystały takie gwiazdy, jak mi.in. Snoop Dogg, David Guetta, Lady Gaga czy właśnie Martin Garrix. Już wkrótce wspólnie otworzą w Amsterdamie studio nagraniowe o nazwie STMPD Recording Studios.

Oczywiście firma Marcela nadal będzie funkcjonować, niemniej team pracujący dotychczas pod szyldem FC Walvisch, przechodzi pod skrzydła STMPD.

“Jestem dumny z mojego teamu i z tego, że będą oni współpracować z Martinem. Nigdy nie pracowałem inaczej, niż produkując muzykę czy zajmując się sound designem. To jest najlepsza praca z możliwych, dlatego będę kontynuować projekt FC Walvisch. Życzę swojemu teamowi wszystkiego dobrego – na pewno będę często odwiedzać studio!” – Marcel Walvisch

Więcej informacji na ten temat znajdziecie na oficjalnej stronie studia!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor