Martin Garrix otworzył swoją wytwórnię i zapowiedział pierwszy utwór!

4 Mar 2016

martin-garrix-stmpd-rcrds-news

Dawno, dawno temu Martin Garrix zapowiedział, że ma zamiar otworzyć swoją własną wytwórnię. Późniejsze przepychanki związane z zerwaniem kontraktu ze Spinnin’ Records, zepchnęły ten pomysł na dalszy plan. Kolejne oficjalne oświadczenia, którymi się publicznie wymieniali, tylko zaogniały sprawę, ale wygląda na to, że ostatecznie obie strony znalazły kompromis. Holender skupił się na realizacji swoich pomysłów i wreszcie mamy pierwsze konkretne wiadomości.

Martin otworzył swoją własną wytwórnię, która nosi nazwę “STMPD RCRDS”. Aktualnie nie wiele wiadomo na jej temat, bo zarówno profil na Facebooku, jak i oficjalna strona są typowo wizytówkowe. Mimo wszystko, Garrix nie pozostawił fanów z pustymi rękoma. Wraz z premierą labelu zapowiedział pierwszy utwór, który ukaże się jej nakładem. Jest to jeden z ID, który mogliśmy już słyszeć od jakiegoś czasu, i który nosił roboczą nazwę “Don’t Crack Under Pressure”. Ostatecznie tytuł brzmi “Now That I’ve Found You” i powstał on we współpracy z Johnem Martinem i Michaelem Zitronem. Premiera już 11 marca!

“Artysta na pierwszym miejscu. Zawsze.” – STMPDRCRDS

Now That I've Found You (feat. John & Michel)

Trailer for my first song on my new record label STMPD RCRDS, 'Now That I've Found You (feat. John & Michel)', is up now!Coming March 11 2016.

Posted by Martin Garrix on Freitag, 4. März 2016

STMPD RCRDS

WWW: stmpdrcrds.com
Facebook: facebook.com/STMPDRCRDS

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.