Martin Garrix – Pierwszy występ na szkolnej dyskotece w wieku 14-stu lat!

12 Cze 2015

martingarijiiisxxad

Martin Garrix to fenomen w muzyce EDM. Jego utwory jeden po drugim podbijają listy przebojów, a fanpage na Facebooku rośnie z dnia na dzień. Wszystko za sprawą hitu “Animals” dzięki, któremu przebił się do czołówki elektronicznej muzyki. Aczkolwiek jak każdy z wielkich artystów, on również kiedyś zaczynał swoją przygodę z muzyką. Dzisiejszy wpis pozwala przenieść się wstecz, gdy 14 letni Martin grał set na szkolnej dyskoteceJeden z fanów Garrixa udostępnił na Twitterze link na YouTube, który szybko przyciągnął uwagę młodej gwiazdy. Prawdopodobnie jest to jeden z pierwszych występów tego młodego producenta.

Trzeba przyznać, że Martin podszedł do sprawy bardzo entuzjastycznie i wyjaśnił, że ten film ma 5 lat. Oznacza to, że w tym czasie miał (tak jak wcześniej wspominałem) 14 lat. Miło jest zobaczyć, jak dzisiejsza gwiazda dopiero co zaczynała swoją karierę.

Zdjęcie: alpha.wallhaven.cc

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.