Martin Garrix podpisał umowę z nową wytwórnią!

28 Lip 2016

Martin Garrix podpisał
Wielokrotnie wspominaliśmy na naszej stronie o Martinie Garrixie, który rok temu odszedł spod skrzydeł Spinnin’ Records – wytwórni, która wypromowała jego alias i dała mu w świecie EDM status gwiazdy. Młodemu Holendrowi wyszło to na dobre, bo od tego czasu wydał wiele różnorodnych utworów z producentami oraz wokalistami, z którymi prawdopodobnie nie mógłby normalnie współpracować, będąc częścią holenderskiej wytwórni. W późniejszym czasie jego losy potoczyły się jeszcze lepiej niż można było się spodziewać. Garrix otworzył własną wytwórnię STMPD Records, współpracował z takimi artystami, jak Ed Sheeran czy Mike Shinoda oraz wypromował mniej znanych producentów, takich jak Justin Mylo czy Mesto. Teraz przyszedł kolejny krok w jego karierze o czym świadczy fakt, że Martin Garrix podpisał umowę z Sony Music.

Już jutro pojawi się nowy numer Martina Garrixa. Oczywiście mowa tutaj o “In The Name Of Love”, nagranym wspólnie z amerykańską wokalistką Bebe Rexha. Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, że Holender podpisał umowę z Sony Music, które będzie globalnym partnerem jego własnej wytwórni. To właśnie w tym labelu pojawi się jego najnowszy singiel. Jest to swego rodzaju kamień milowy w karierze Martina, gdyż współpraca z tą marką może przynieść jego aliasowi jeszcze większe sukcesy na światowej scenie muzycznej.

“Martin jest aktualnie jednym z topowych DJ-ów/producentów oraz autorów piosenek. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani witając jego i jego zespół w rodzinie Sony Music.” – Adam Granite, przewodniczący Sony Music w Europie Wschodniej, Zachodniej oraz Afryce. 

Martin Garrix | Facebook

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor