Martin Garrix ponownie łączy siły z Brooksem. Kolejny przebój już w drodze!

13 Lis 2017

martin_garrix_ryan_tedder_collab

O ile czas podsumowań dopiero przyjdzie, o tyle już teraz można powiedzieć jedną rzecz – Martin Garrix i Brooks mogą zaliczyć ten rok do udanych. Pierwszy z nich utrzymał najwyższe miejsce podium w plebiscycie DJ Mag Top 100 DJs, zaliczył wiele udanych koncertów i wydał kolejne hitowe single. Drugi, także dzięki współpracy z Martijnem, ale głównie za sprawą swojej ciężkiej pracy i charakterystycznego brzmienia, poczynił kilka istotnych kroków w kierunku rozwoju swojej kariery.

Producenci mają na swoim koncie już dwa wspólne utwory – “Byte” wydany na wiosnę, oraz “Boomerang”, gdzie Martin Garrix reaktywował swój stary alias GRX. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, iż współpraca obu panów wcale się nie zakończyła!

W jednym z ostatnich wywiadów, Thijs powiedział jednoznacznie:

“Pracujemy wspólnie nad nowym kawałkiem.” – Brooks

Co ciekawe, pomysł na motyw przewodni – który można usłyszeć w zamieszczonym poniżej fragmencie wywiadu – przyszedł do głowy Martijnowi podczas jego własnych masterclass (zajęć z produkcji muzyki), które miały miejsce podczas tegorocznego Amsterdam Dance Event.

“To brzmi naprawdę dziwnie. I właśnie dlatego pracujemy razem.” – dodał Brooks.

Trzeba przyznać, że nawet na takim etapie produkcji, jak nagrany smartfonem motyw przewodni odtworzony przez usta, mamy do czynienia z zapowiedzią kolejnego EDM-owego hitu. Nam pozostaje tylko czekać na końcowy efekt i mieć nadzieję, że to nie jest ostatni wspólny projekt Holendrów!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor