Martin Garrix potwierdził ponowną współpracę ze znaną wokalistką. Będzie przebój?

5 Lip 2017

martin-garrix-mtv-ema-2015-news

Ten producent jest przez Was wyjątkowo pozytywnie przyjmowany. Każdy nius na jego temat cieszy się sporą popularnością, co mówi wiele o tym, jakim wielkim zainteresowaniem w naszym kraju darzony jest Martin Garrix. Od czasu odejścia ze Spinnin’ Records, coraz szybciej pnie się w górę, osiągając kolejne sukcesy w swojej i tak bogatej karierze.

Miarą tych sukcesów są niewątpliwie przeboje, które pojawiają się na listach przebojów na całym świecie. W tym roku jednym z nich jest utwór “Scared To Be Lonely”, w którym wokalnie udzieliła się brytyjsko-albańska wokalistka Dua Lipa. Okazuje się jednak, że na tym współpraca tego duetu wcale się nie kończy – i nie, nie mam tu na myśli sławetnego zdjęcia wykonanego w Miami!

martin-garrix-dua-lipa-kissing

Martijn w wywiadzie dla magazynu Rogue powiedział parę słów na temat współpracy z urodziwą wokalistką:

“Nie widzieliśmy się wcześniej w prawdziwym życiu, ale zrobiliśmy utwór ‘Scared To Be Lonely’. Naprawdę chciałem stworzyć z nią wpółpracować, ponieważ pokochałem jej głos. Aktualnie jesteśmy w trakcie produkcji kolejnej piosenki. Naprawdę jestem zadowolony. Przekonałem się, że jest wspaniała, że ma w sobie wielką energię. Bywa, że ludzie sugerują danego artystę do współpracy, podczas gdy z akurat tą osobą nie można znaleźć wspólnego języka, ale jednak z nią się udało. Proces pisania utworu jest najważniejszą rzeczą i jeśli w tym czasie nie da się odczuć “tego czegoś”, to po prostu szkoda czasu na siedzenie w studiu.”

Sięgając pamięcią do pierwszego wspólnego singla, mamy prawo spodziewać się prawdziwej petardy, która opanuje listy przebojów i klubowe parkiety. Nic, tylko czekać, bo bezapelacyjnie jest na co!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor