Martin Garrix potwierdził współpracę z Sebastianem Ingrosso

31 Mar 2016

garrix-ingrosso-collab-news

Występ Martina Garrixa na Ultra Music Festival 2016 przeszedł do historii. Z perspektywy czasu mogę ocenić, że młody Holender zrobił wszystko co w jego mocy, aby przygotować się do występu i zadowolić fanów. Byłem sceptycznie nastawiony do jego zapowiedzi aż 8-9 nowych utworów, bo po pierwsze to dużo, a po drugie ciężko jest utrzymać jakość swojej pracy. Tak się jednak nie stało, bo Martin wyszedł obronną ręką i faktycznie zagrał wiele nowych kawałków, które reprezentują totalnie różne gatunki muzyczne.

W tym roku, jak i poprzednim, dodałem wiele wpisów, w których informowałem Was o współpracy Garrixa z wieloma znanymi producentami. Wspominałem między innymi o Dyro, Jay’u Hardway’u i Justinie Bieberze. Teraz do listy dołącza Sebastian Ingrosso. Zaskoczeni? Ja również. Informacja jest pewna, ponieważ sam Martin potwierdził plotki, które pojawiły się po tym, jak opublikował na Snapchatcie zdjęcie z Ingrosso. Artykuł jest w języku włoskim, jednak przybliżając treść odpowiedzi:

Na Snapchatcie wrzuciłeś zdjęcie z Sebastianem Ingrosso, o co chodzi?

“Współpracujemy ze sobą, byliśmy w studiu, aby edytować drop, który niezbyt podobał się Sebastianowi. Jestem bardzo podeksyctowany tą współpracą.” – Martin Garrix

Cokolwiek by mówić o Garrixie, to nie można mu odmówić zapału do pracy. Po ilości materiałów, nad którymi aktualnie pracuje i tymi, które zapowiedział, dochodzę do wniosku, że on praktycznie nie wychodzi ze studia. Wspaniale korzysta z wolności jaką daje posiadanie własnej wytwórni. Oby tak dalej!

Źródło: thisisedm.it

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.