Martin Garrix rozstał się z Charelle. Ciężko pogodzić miłość z karierą.

19 Lis 2019

Już od jakiegoś czasu mogliśmy obserwować związek Martina Garrixa z Charelle Schriek. Producent wstawił wiele wspólnych zdjęć na swój profil na Instagramie, które ukazywały zakochaną parę. Mimo wszystko, dziś na Insta Stories Garrixa, pojawiło się oficjalne oświadczenie. Martin Garrix i Charelle Schriek rozstali się.

Miłość kontra kariera

Przez ostatnie trzy lata, Martin Garrix był w związku z holenderską modelką Charelle Shriek. Jeśli śledziliście jego profil na Instagramie, to z pewnością widzieliście chociaż jedno zdjęcie pary. Jednak pogodzenie związku z pracą, a tym bardziej, gdy obie osoby są bardzo aktywne zawodowo – jest bardzo trudne. Szczególnie, gdy mówimy o światowej sławy artyście, który non stop podróżuje i znanej modelce, która również rzadko bywa w domu.

Martin Garrix – Instagram Stories

“Ze smutkiem informuję Was, że Charelle i ja nie jesteśmy już razem. Bardzo się kochamy, ale jako że mamy mnóstwo obowiązków, zdecydowaliśmy, że każde z nas pójdzie w swoją stronę. Miłość oznacza również, że chcesz wszystkie co najlepsze dla drugiej osoby, a teraz oznacza to rozłąkę. Spędziliśmy razem niesamowite trzy lata i cieszyliśmy z każdej chwili spędzonej razem. Proszę, uszanujcie naszą prywatność” – Martin Garrix

Wychodzi na to, że oboje – na tym etapie życia – wybrali karierę, a nie miłość. Z drugiej strony, w oświadczeniu Garrixa nie ma mowy o wygaśnięciu uczucia, a wręcz przeciwnie – podkreśla on, że bardzo się kochają. Miłość to skomplikowana sprawa, a tutaj mamy na to kolejny dowód.

Zobacz również:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Happy birthday ❤️❤️ @charelleschriek

Post udostępniony przez Martin Garrix (@martingarrix)

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.