Ruszył nowy sezon “The Martin Garrix Show”. Historia uszkodzonej kostki!

5 Lis 2019

Na kanale Martina Garrixa pojawił się pierwszy odcinek czwartego sezonu “The Martin Garrix Show”. Producent zabrał nas w podróż do Las Vegas, gdzie oprócz występu na Electric Daisy Carnival, grał również w klubie Omnia. To właśnie tam doszło do wypadku, w którym Martin uszkodził kostkę.

Jeden nieprzemyślany skok

Pierwszy odcinek czwartego sezonu “The Martin Garrix Show” ukazuje występy Garrixa w Las Vegas. Z początku radosny vlog, ostatecznie opowiada o wypadku w klubie Omnia. Podczas występu, Martin skoczył ze stołu z konsolą, tak jak to często czyni podczas koncertów. Niestety, tym razem przesadził i spadł na kant podestu. To właśnie w ten sposób uszkodził kostkę.

Mimo sprzeciwu zespołu, Garrix postanowił dokończyć występ. Najpierw stojąc na jednej nodze, a później siedząc na krześle – zagrał dwa utwory. Chwilę później poczuł dreszcze, zrobiło mu się gorąco i został przewieziony do szpitala.

Pomijając historię kostki, miło było zobaczyć również ujęcie, które ukazało krótką rozmowę Martina z Rezz. Spotkali się na backstage’u EDC, które to borykało się wówczas z silnym wiatrem. Miało to wpływ na oprawę festiwalu, a tym samym show Garrixa.

“Wykonałem głupi skok i źle wylądowałem. Już będąc w powietrzu zdawałem sobie sprawę, że za mocno się wybiłem. Jako, że jestem niski, występuję na podwyższeniu – co sprawia, że publika myśli, że jestem wyższy. Nie ma tajemnicy. Moja stopa wylądowała na kancie podwyższenia, zsunęła się, obróciłem się i całym ciałem nacisnąłem na prawą kostkę. Oprócz tego, uderzyłem głową w szklaną ściankę” – Martin Garrix

WHAT HAPPENS IN VEGAS … | The Martin Garrix Show S4.E1

Kiedy kolejny odcinek “The Martin Garrix Show”?

Martin zapowiedział nowy sezon vlogów kilka dni temu. Zdjęcie na Instagramie nie pozostawiło złudzeń, że chodzi o nowy sezon “The Martin Garrix Show”. Wszystko wskazuje na to, że nowe odcinki będą publikowane na kanale YouTube Garrixa, w każdy wtorek o godzinie 15:00.

Poprzedni, trzeci sezon liczy 14 odcinków, a więc i tym razem możemy spodziewać się tylu epizodów. Każdy z nich trwał od 7 do nawet 19 minut.

Zobacz również: Martin Garrix z nagrodą “Best Electronic” na MTV EMA 2019

View this post on Instagram

tuesday…

A post shared by Martin Garrix (@martingarrix) on

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.