Martin Garrix spotkał się w studio z Dyro i wokalistą Walk The Moon

19 Lis 2015

mar+ingarrix

Martin Garrix, to bez wątpienia jeden z czołowych przedstawicieli EDM. Młody Holender szybko zyskał sławę, a jego najpopularniejszy utwór – “Animals”, stał się symbolem bigroomowych dźwięków. Ten rok, Garrix rozpoczął w innym stylu. Jego najnowsze kawałki, są mieszanką festiwalowego Progressive House i Bigroomu. Styl ten przypadł do gustu fanom, którzy baczni śledzą poczynania Martina. Przyszły rok może okazać się kluczowym w karierze Garrixa, bo według wstępnych zapowiedzi, ma on wydać swój debiutancki album o nazwie “+X”.

Po udanej współpracy z Usherem przy “Don’t Look Down”, Martin postanowił nagrać utwór z kolejnym znanym artystą. Wokalista zespołu Walk The Moon – Nicholas Petricca, udostępnił na Twitterze zdjęcie z Garrixem. Podpis zdjęcia mówi sam za siebie.

To nie koniec niespodzianek od młodego Holendra. Garrix szykuje również kolejny utwór, tym razem z Dyro! Dwójka producentów spotkała się w studio u Martina. Z niecierpliwością czekam na efekty ich współpracy, a póki co możemy przesłuchać jedynie bardzo krótki preview ze Snapchata.

https://instagram.com/p/-PdFHlw_yb/

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor