Martin Garrix spotkał się w studio z Jay’em Hardway i Blinders!

29 Paź 2015

blinders-garrix-studio-news

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do polskich producentów, to ten news z pewnością je rozwieje. Wielu artystów spotyka się w studio, gdzie dzielą się swoimi umiejętnościami i wspólnie komponują nowe utwory. Napisałem już wiele tego typu newsów, ale dawno się tak nie ucieszyłem, jak na wieść o tym, że Martin Garrix tworzy nowe kawałki z Jay’em Hardway i Blinders.

Pierwszego z nich możecie kojarzyć z wcześniejszej współpracy z Garrixem, której efektem są “Wizard” czy “Error 404”, ale również z jego autorskich kawałków jak “Bootcamp”, “Wake Up”, czy nadchodzącego “Electric Elephants”. Blinders, to nasz rodak, który do tej pory współpracował z takimi labelami, jak Spinnin’ Records, Protocol Recordings, Axtone, Skink, Ultra czy Armada Music. Jego utwory są grane przez topowe gwiazdy EDM, a kariera ciągle się rozwija. Osobiście, do tej pory słucham jego remixu “Center Of The Universe”, który jest po prostu niesamowity.

Pierwsze przesłanki o ewentualnej współpracy Blinders i Garrixa, pojawiły się 18 października, kiedy to na profilu Polaka pojawiło się ich wspólne zdjęcie z  Florianem Picasso.

blinders-garrix-picasso

Teraz jednak, mamy oficjalne potwierdzenie, że Martin Garrix i Blinders pracują w studio na nowym utworem.

https://instagram.com/p/9Y0KRfIUkK/

Oprócz tego, Martin rozpoczął również współpracę z Jay’em Hardway.

In the lab with @martingarrix

A post shared by jayhardway (@jayhardway) on

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.