Martin Garrix stał się ambasadorem akcji SOS Wioski Dziecięce!

28 Lut 2017

martingarrix_amf2016
Coraz częściej możemy usłyszeć o charytatywnych akcjach producentów EDM. Można wymienić tutaj chociażby 3LAU’a, który zdobył 200 000 dolarów na pomoc najuboższym, czy Erica Prydza, który przeznaczył dochód z koncertów i sprzedaży kawałka “Lilo” na fundację walczącą z rakiem. Inni także starają się okazywać swoje dobre serce.

Może nie w tak dużym stopniu, ale jednak drobny krok uczynił Martin Garrix stając się gwiazdą, która odwiedziła Wioskę Dziecięcą. SOS Wioski Dziecięce to organizacja charytatywna, która pomaga opuszczonym i osieroconym dzieciom.

Po zapowiedzi, holenderski producent udał się do Kapsztadu w RPA gdzie znajduje się taki ośrodek, w którym mógł na własne oczy zobaczyć tragiczny los sierot i przekonać się, jak wielkie różnice dzielą ich świat od naszego. Młody Holender spotkał się z nimi, a także zagrał krótki set.

Dyrektor SOS Wioski Dziecięcej mówiąc o Martinie Garrixie stwierdził, że “Inspiruje miliony młodych ludzi na całym świecie, aby spełniać swoje marzenia. Idealnie pasuje do naszej organizacji”.

cape-town-garrix

Mimo dopiero 20 lat na karku, ubiegłoroczny zwycięzca DJ MAG TOP 100 nie zapomina o innych, słabszych i biedniejszych od siebie. Widać, że chłopak twardo stąpa po ziemi. Takie gesty, choć nie są bardzo widowiskowe, są bardzo ważne, szczególnie ze strony ludzi popularnych.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.