Martin Garrix “THE ETHER”. Zobacz transmisję z nowego show!

Martin Garrix zapowiedział live stream ze swojego nowego show, o nazwie “The Ether”. Transmisja startuje o godzinie 22:00 i kończy o 04:00, z czego set Garrixa będzie trwał, aż dwie i pół godziny!

“THE ETHER”, czyli jedyne w swoim rodzaju show

Zapewne wielu z Was widziało transmisję lub było na koncercie Martina Garrixa. Jego projekt “Anima” z charakterystycznym, LED-owym plusem – podbił serca fanów. Ciężko będzie przebić ten pomysł, a tym samym poprzeczka jest ustawiona naprawdę wysoko. Mimo wszystko, zgodnie z zapowiedzią samego zainteresowanego, podczas występu w RAI ujrzymy zupełnie nową jakość wizualizacji.

“Mimo, że wyprzedaliśmy oba koncerty, wydam na ten projekt mnóstwo pieniędzy, bardzo dużo zainwestowaliśmy w wizualizacje. Wszystko może się ruszać. Promotorzy z całego świata przybywają w ten weekend do Amsterdamu. Nie mają pojęcia co ich czeka, gdy przyjdą na mój koncert” – Martin Garrix dla Parool.nl

Martin Garrix pres. “Anima” – ADE 2018

Martin Garrix pres. “The Ether” – Timetable transmisji

Garrix opublikował na swoim Instagramie oficjalne timetable transmisji z RAI. Stream będzie trwał od godziny 22:00 do 4:00, a oprócz Martina, na scenie wystąpią Infuze, Eauxmar, Bart B More b2b Silque oraz Loopers. Co ciekawe, set Garrixa będzie trwał aż 2,5 godziny. Jest to zapis z piątkowego koncertu “The Ether”, który był przygotowany dla osób dorosłych. Dziś (w sobotę) odbywa się edycja bez ograniczeń wiekowych.

Relację z Martin Garrix “The Ether” możecie śledzić na oficjalnym kanale YouTube Holendra.

Sprawdźcie również komentarz Martina odnośnie plebiscytu DJ Mag TOP 100 DJs.

Martin Garrix pres. “The Ether”

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.