Martin Garrix “The Ride” – Zobacz film dokumentalny!

19 Kwi 2016

martin-garrix-id-teaser-news

Kilka dni temu informowałem Was o zapowiedzi filmu dokumentalnego o jednej z czołowych gwiazd EDM – Martinie Garrixie. Ten młody, bo 19 letni chłopak, podbija rynek elektronicznej muzyki zarówno solowymi utworami, jak i współpracując z innymi producentami i wokalistami. Liczby mówią same za siebie, a i zaangażowanie fanów podczas jego koncertów, tylko je potwierdza. Taka kariera, w tak młodym wieku, to coś czego nie widzimy zbyt często.

Stacja MTV wpadła na pomysł, aby uczynić z Garrixa gościa kolejnego programu “The Ride”. Jest to seria, która przybliża kariery gwiazd ukazując ich początki i trudy związane z kolejnymi etapami sukcesu. Czy to dobry moment, aby zrealizować taki materiał o Martinie? Zdania są podzielone, jednak faktem jest, że odcinek został opublikowany i transmitowany na żywo również w MTV Polska. Nie każdy z nas mógł obejrzeć premierę na żywo, ale żyjemy w czasach internetu, więc w sieci pojawiły się nagrania. Nie znalazłem polskiej wersji, jednak ta angielska nie wymaga zaawansowanej znajomości języka.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.