Martin Garrix ukazał Tomorrowland w nowym vlogu. Gościnnie Blinders!

W nowym odcinku “The Martin Garrix Show” zajrzeliśmy na zaplecze Tomorrowland, a dokładnie na tyły sceny STMPD RCRDS. Organizatorzy TML po raz pierwszy zgodzili się na modernizację konstrukcji i wybudowanie charakterystycznego “ledowego plusa”, który jest nieodłącznym elementem projektu Anima. Oprócz relacji z przygotowań do występu, mogliśmy ujrzeć krótkie spotkanie Martina z jednym z polskich producentów.

STMPD RCRDS na jednej ze scen Tomorrowland

Podobnie jak na wielu innych festiwalach, tak i podczas Tomorrowland mogliśmy ujrzeć sceny sygnowane logo znanych wytwórni. W 2019 roku, w tym zaszczytnym gronie znalazł się label STMPD RCRDS, należący do Martina Garrixa. Podczas już dziewiątego odcinka “The Martin Garrix Show” mogliśmy ujrzeć przygotowania całego zespołu, który dostał zgodę na wzbogacenie sceny o konstrukcję Anima. Oprócz emocji związanych z samą budową, w dalszym ciągu śledzimy proces rekonwalescencji Martina. Przypomnę, że jednym z głównych wątków 4-tego sezonu vlogów jest uszkodzona kostka Garrixa.

Blinders w “The Martin Garrix Show”

W czerwcu pojawiła się wiadomość, która wzbudziła wiele emocji w polskich fanach muzyki elektronicznej. Wówczas dowiedzieliśmy się, że podczas Tomorrowland 2019, właśnie na scenie STMPD RCRDS wystąpi Mateusz Owsiak znany jako Blinders. Ostatecznie był to set b2b z duetem TV Noise, który został uwieczniony na tym zdjęciu.

https://www.facebook.com/blindersmusic/photos/a.10151660139860108/10156331289160108/?type=3&theater
TV Noise b2b Blinders – Tomorrowland 2019

Miło było zobaczyć Mateusza w jednym z ujęć w 9-tym odcinku “The Martin Garrix Show” (od 7:55). Odbył on krótką rozmowę z Garrixem, a chwilę wcześniej mogliśmy zobaczyć ujęcie ze wspomnianego występu b2b.

Dodam, że stosunkowo wiele czasu poświęcono na show Salvatore Ganacci. Tradycyjnie tańczył na scenie, wskoczył w rozbawioną publikę, a także wcisnął przycisk “play” wielkim, nadmuchanym… penisem. Te i wiele więcej emocji, w najnowszym odcinku serii vlogów Garrixa!

Zobacz również:

TOMORROWLAND 2019 | The Martin Garrix Show S4.E9

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.