Martin Garrix wspiera walkę z rakiem

23 maja 2016

Martin Garrix
Martin Garrix coraz aktywniej uczestniczy w życiu świata EDM. Z początku był jednym z młodych producentów, który zrobił popularne “Animals”, teraz jednak rozwija się i poszerza swoje horyzonty. Własna wytwórnia, kolejne zapowiedzi współpracy z innymi artystamidodatkowy alias i kilka nowych utworów, to jego ostatnie osiągnięcia. Jego kariera dopiero nabiera tempa, więc jeśli śledzicie jego poczynania, to przygotujecie się na mnóstwo wrażeń.

Do listy sukcesów Martin Garrix może dodać działalność charytatywną. Wziął on udział w projekcie FCancer, gdzie jeden ze sponsorów zorganizował imprezę w klubie Exchange LA w Los Angeles. Garrix zagrał tam seta, a dochód z całego wydarzenia został przeznaczony na wcześniej wspomnianą fundację. Jest to ciekawa inicjatywa, ponieważ zakłada ona – oprócz zbiórki pieniędzy – dzielenie się własnymi umiejętnościami i talentem. W ten sposób gromadzone są fundusze na pomoc osób dotkniętych tą chorobą.

Poniżej możecie obejrzeć ponad 20 minutowe nagranie z występu Garrixa, które zostało zamieszczone na Facebooku artysty.

Martin Garrix | Facebook | Twitter | Instagram | SoundCloud

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.