Martin Garrix wyda 7 utworów w 7 dni! Będzie ciekawie!

14 Paź 2016

Martin Garrix wyda 7 utworów w 7 dni
20-letni, holenderski producent Martin Garrix w tym roku zaliczył pasmo sukcesów. Najpierw otworzył własną wytwórnie STMPD Records, w której oddawał utwory za darmo, a ostatnio zaczął je sprzedawać. Rozpoczął produkcje całkowicie innego podgatunku EDM pod aliasem AREA21. Miał okazję zagrać na największych festiwalach świata. Trafił też do radia za sprawą utworu “In The Name Of Love”, nagranym wspólnie z amerykańską wokalistką Bebe Rexhą. Minęły już 2 miesiące od wydania ostatniego utworu Holendra, jednak Martin w tym czasie nie obijał się i ciągle pracował nad nowymi piosenkami. Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, że Martin Garrix wyda 7 utworów w 7 dni!

Martijn wstawił na swojego Instagrama zlepek 7 grafik, które będą najprawdopodobniej okładkami jego najnowszych piosenek. W opisie oznajmił, że chciałby podziękować w ten sposób za tegoroczne wsparcie od fanów. To bardzo dobra wiadomość, jednak nie jest to pierwsza akcja tego typu. W wakacje Dimitri Vegas & Like Mike zrobili dokładnie to samo. Jest to nieco kontrowersyjny temat, ale kogo to obchodzi – Martin Garrix wyda 7 utworów w 7 dni!

Nie zapominajmy, że Martin wystąpi już 27 listopada w krakowskiej Tauron Arenie!

“Daliście mi w tym roku ogromne wsparcie, więc chciałbym się Wam odwdzięczyć. Wydam 7 piosenek w przeciągu 7 kolejnych dni” – Martin Garrix

 

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor