Martin Garrix wydał paczkę remixów “There For You”. Warto sprawdzić!

21 Sie 2017

martin-garrix-poczatki-news

“There For You”, to kolejny future bassowy, a zarazem radiowy hit prosto spod ręki Martina. Tym razem 21-latek zaprosił do współpracy australijskiego piosenkarza i autora tekstów – Troya Sivana. Na dzień dzisiejszy utwór zanotował ponad 81 milionów odtworzeń w serwisie YouTube oraz ponad 177 milionów odsłuchów w serwisie streamingowym Spotify.

Tak jak przystało na kolejny popowy hit Holendra, przyszła pora na paczkę remixów. 18 sierpnia w sklepach internetowych ukazała się EP-ka zatytułowana “There For You: The Remixes”. Znajdziemy na niej 12 różnorodnych wersji przeboju, od lekkich house’owych brzmień (m.in. Bart B More, Dzeko) po mocniejsze klimaty (wersje od Brohug oraz Julian Jordan) kończąc na nietypowym remixie od Lontaliusa. Jest co wybierać, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Moje Top 3 remixów z tej paczki wygląda następująco:

  1. Brohug Remix – Szwedzkie trio po raz kolejny pokazało swój unikalny styl przenosząc “There For You” w zupełnie inny wymiar. Ta wersja stylem przypomina ich poprzedni remix dla Alesso do utworu “Falling”, jednak moim zdaniem remix dla Martina wypadł o wiele lepiej od poprzednika.
  2. Bart B More Remix – Wersja idealna na wakacje. Remix tego holenderskiego producenta idealnie nadaje się na plenerową imprezę wśród znajomych, a także do rozgrzania parkietu w klubie.
  3. Lontalius Remix – Bardzo trudno było mi wybrać ostatnią pozycję. Miałem do wyboru jeszcze remix Madisona Marsa i Araatana, które też bardzo szanuje. Dlaczego wybrałem akurat tę interpretację? Według mnie mogła by być alternatywną wersją dla oryginału, coś w stylu “Radio Edit 2”. Nowozelandzki producent stworzył ambitną wersję tego numeru, coś innego i to go właśnie wyróżnia z całej paczki.

Poniżej zamieszczam linki do zakupu i odsłuchu całej paczki remixów.

O autorze

Avatar autora
Maks Klimek editor