Martin Garrix zamierza wydać w tym roku debiutancki album!

22 Lut 2016

garrix_albvm_confirm

W 2015 roku dodaliśmy wiele wpisów o Martinie Garrixie i jego problemach związanych ze Spinnin’ Records. Oprócz tego, informowaliśmy również o wielu spotkaniach z różnymi producentami w studiu. Martin zaprosił tam, m.in. Dyro, wokalistę zespołu Walk The Moon, Jaya Hardwaya, oraz naszego rodaka – Blindersa. Mimo ostrych zawirowań w karierze młodego producenta, który postanowił również otworzyć swoją własną wytwórnię, pojawiły się również pogłoski na temat jego debiutanckiego albumu.

Okazuje się, że to nie były tylko plotki, bo sam zainteresowany potwierdził nadchodzący album w filmiku na Twitterze. Materiał został udostępniony przez profil Twitter Video, gdzie gwiazdy podzieliły się swoimi planami na 2016 rok. Mnie więcej w połowie filmu pojawia się Martin, który wyznaje, że jego celem na 2016 rok jest premiera debiutanckiego krążka.

Być może będzie on zawierał utwory, o które już mogliśmy usłyszeć. Mowa tu o “Rewind Reapeat It” nagrane wspólnie z Ed Sheeranem, jak i “Lockdown”, które mogliśmy usłyszeć podczas jego seta na Sunburn Festival 2015. Holender ma mnóstwo asów w rękawie, tak więc możemy być spokojni o ilość materiałów. Z niecierpliwością czekam na kolejne informacje!

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor