Dwa nowe numery od Martina Garrixa już w ten piątek!

4 Kwi 2017

martin-garrix-dua-lipa

Od czasu odejścia z wytwórni Spinnin’ Records, Martin Garrix odnosi praktycznie same sukcesy na scenie muzyki elektronicznej. Wszystko to za sprawą większej niezależności, którą może się cieszyć ten niespełna dwudziestojednoletni producent.

Całkiem niedawno wydał on kolejny singiel pod tytułem “Scared To Be Lonely”, w którym wokalnie udzieliła się brytyjska piosenkarka Dua Lipa. Właśnie między innymi tego utworu dotyczy ten wpis, bowiem już w ten piątek ma zostać wydana akustyczna wersja tego przeboju, która notabene brzmi naprawdę dobrze, o czym możecie się przekonać, słuchając fragmentu z Twittera Martijna.

Jednakże to jeszcze nie koniec nowości, bowiem w tym samym wpisie zostały zapowiedziane dwie nowości, spośród których poznaliśmy już jedną. Pytanie więc brzmi – co nowego ujrzy światło dzienne już w ten piątek?

Wiele wskazuje na to, że będzie to collab Martina Garrixa z innym holenderskim producentem młodego pokolenia, mianowicie z Brooksem. Małą wskazówką jest jeden z ostatnich wpisów Thijsa na jego Twitterze.

Oczywiście wpis ten nie oznacza, że na 100% “Byte” zostanie wydane już w ten piątek, niemniej jest to wiele znacząca poszlaka, która może się potwierdzić jeszcze w tym tygodniu.

Może i nie uświadczymy seta Martina Garrixa z Ultra Music Festival w formie wideo, ale za to jeśli chodzi o muzykę, to fani powinni być ukontentowani, szczególnie akustyczną wersją “Scared To Be Lonely”. Byle do piątku!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor